INFORMACJA

wystawa2.jpg

Ekspozycja prezentująca wiele ciekawych fotografii, dawnych sprzętów i przedmiotów codziennego użytku nie mogłaby się odbyć bez wielkiej hojności, ofiarności i zrozumienia ze strony mieszkańców obszaru całej gminy Konopnica.
To dzięki Państwu wielu przedstawicieli młodszego pokolenia otrzymało szansę zapoznania się z obrazem życia w minionych czasach w Motyczu, Konopnicy, Radawcu, Zemborzycach i innych miejscowościach leżących w obrębie gminy.
Chcielibyśmy aby ekspozycja historyczna wciąż się rozwijała. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o udostępnianie starych fotografii przechowywanych w albumach rodzinnych. Fotografie będą zeskanowane, skopiowane i oddane w nienaruszonym stanie właścicielowi.
Prosimy także o wypożyczenie lub ofiarowanie na potrzeby zorganizowanej wystawy wszelkich innych świadectw przeszłości, pamiątek i przedmiotów użytkowych.
Zbieramy również relacje, wspomnienia i wszelkie informacje dotyczące przeszłości obszaru Naszej Gminy. Osoby chętne do podzielenia się swoimi wspomnieniami prosimy bardzo o kontakt z „Domem Kultury” w Motyczu.

tel. ”Dom Kultury” w Motyczu 81 50 31 965 tel. kom.794 90 90 21
adres mail.: [email protected]Data opublikowania: 08:31, 4 stycznia 2012

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności