Rozgrywki w siatkówkęW sobotę 15 września, na boisku w Radawcu Dużym drużyny siatkarzy z terenu naszej gminy stanęły do rywalizacji w rozgrywkach w piłkę siatkową. Zgłosiło się siedem sześcioosobowych zespołów z Pawlina, Marynina, Uniszowic, Kozubszczyzny, Radawca Dużego, Konopnicy i Motycza Leśnego. W ramach turnieju dzieci z niepublicznego przedszkola "Honoratka" w Radawcu Dużym przygotowały występ, podczas którego zaprezentowały publiczności poezję ludową w tym wiersze pana Czesława Maja z Motycza. Przed
finałowym meczem, jednostki OSP KSRG Pawlin oraz OSP Kozubszczyzna wykonały doskonale przygotowany pokaz działań gaśniczych w przypadku pożaru.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z OSP Konopnica, drugie ekipa z Marynina, zaś trzecie z OSP z Uniszowic. Pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczył Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Duda. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu pod nazwą "Organizacja imprez kulturalno-sportowych w Gminie Konopnica" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Paweł Pietraś  

Data opublikowania: 09:28, 20 września 2012

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności