„Kraina wokół Lublina”

Powiat Lubelski oraz Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” serdecznie zaprasza do kibicowania w zawodach sportowych w piłce nożnej.

Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn z terenu Powiatu Lubelskiego, trzy zespoły reprezentujące Gminę Głusk: Team Spirit, Jutrzenka, Perła Kliny, po jednym zespole z Gminy Borzechów – Borzechów, Gminy Bychawa – FC Perła, Gminy Jabłonna – Progres, Gminy Wojciechów – Bystra Wojciechów oraz reprezentanci Gminy Wysokie – Wysoczanka.

Zawody przeprowadzone zostaną w terminie 22.05.2016 r. na obiektach sportowych w Bychawie.

Drużyny podzielone zostaną na dwie czterozespołowe grupy. Rozgrywki prowadzone będą na boiskach Gimnazjum Nr 1 oraz Zespołu Szkół im. Ks. Kwiatkowskiego w Bychawie. Po zakończeniu rozgrywek grupowych po dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup przystąpią do rozgrywek finałowych, które rozegrane zostaną na obiektach Gimnazjum Nr 1 w Bychawie przy ulicy Szkolnej 8.

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00. Zapraszamy do kibicowania, a sponsorów do włączenia się w organizację Turnieju. Informacje na temat sponsoringu można uzyskać pod numerem telefonu 81 528 66 06.

Organizatorami imprezy jest Powiat Lubelski oraz LGD Kraina Wokół Lublina. 

Data opublikowania: 10:18, 12 maja 2016

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności