KOMUNIKAT

Z uwagi na zalecenia rządowe związane z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, Urząd Gminy Konopnica wprowadza z dniem 24 stycznia 2022 roku do odwołania środki zapobiegawcze i ograniczenia w pracy Urzędu polegające na:

– wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów,

– ograniczeniu działania urzędu do zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom.

Zwracamy się z prośbą do Mieszkańców o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Konopnica i w instytucjach publicznych znajdujących się na terenie gminy do niezbędnego minimum.

Sprawy należy załatwiać drogą pocztową, pocztą elektroniczną oraz poprzez e-usługi w tym elektroniczną skrzynkę podawczą EPUAP, jak również drogą telefoniczną.

Prosimy o kontaktowanie się i załatwianie spraw głównie drogą elektroniczną i telefoniczną poprzez:

  • ePUAP: /UGKonopnica/skrytka
  • e-mail: [email protected]
  • telefon do sekretariatu urzędu: (81) 50 31 081, 50 31 019

pozostałe numery kontaktowe dostępne są na stronie Urzędu Gminy Konopnica – www.konopnica.eu w zakładce kontakt.

W sprawach niecierpiących zwłoki, w przypadkach wyjątkowych, dopuszcza się bezpośrednią obsługę po uprzednim telefonicznym omówieniu sprawy z pracownikiem merytorycznym Urzędu Gminy oraz stwierdzeniu przez pracownika konieczności osobistego stawiennictwa interesanta w Urzędzie i uzgodnieniu terminu wizyty, co do dnia i godziny.

Przy drzwiach wejściowych do budynku urzędu znajduje się skrzynka podawcza w celu umieszczenia i pozostawienia korespondencji, można także skorzystać z pomocy pracownika Punktu Obsługi Klienta, który pokieruje sposobem załatwienia spraw.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Data opublikowania: 10:28, 25 stycznia 2022

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności