Zawody tenisa stołowego w Stasinie

W dniu 28 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Stasinie po raz kolejny odbyły się drużynowe zawody tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Konopnica. Uczestnicy zawodów sportowych zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności sportowych.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w składzie: Kamila Walczak, Klaudia Rudkowska (opiekun Elżbiet Rekucka), II-gie miejsce zajęła reprezentacja SP w Stasinie w składzie: Aleksandra Mazurek i Anna Wójtowicz (opiekun mgr Sławomir Furtak), III miejsce zajęła drużyna SP im. W. Witosa z Motycza w składzie: Zuzanna Golema, Natalia Kępka (opiekun mgr Paweł Lipczak).

W kategorii chłopców  I miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Konopnicy w składzie: Michał Saran, Sebastian Kutkowski (opiekun Elżbieta Rekucka), II-gie miejsce zajęła drużyna SP w Stasinie w składzie: Łukasz Łakota, Łukasz Kwiecień (opiekun mgr Sławomir Furtak),  III miejsce drużyna ze SP im. W. Witosa w Motyczu w składzie: Arkadiusz Pluta, Patryk Zielonka (opiekun mgr Paweł Lipczak).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik. Zwycięskie drużyny wywalczyły prawo reprezentowania gminy w zawodach wyższego szczebla rozgrywek.  Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom osiągniętych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!

mgr Sławomir Furtak-nauczyciel w-f  SP w Stasinie

Data opublikowania: 15:07, 29 listopada 2017

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności