W dniu 25 lutego br. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy odbyła się kolejna edycja Turnieju Pierwszej Szansy

Turnieju Pierwszej Szansy zorganizowany przez Klub Sportowy Oyama Lublin.

W dniu 25 lutego br. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy odbyła się kolejna edycja Turnieju Pierwszej Szansy, zorganizowanego przez Klub Sportowy Oyama Lublin. Turniej był adresowany przede wszystkim do najmłodszych karateków, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zawodami oyama karate. Startujący zawodnicy toczyli walki na jednej macie. Pojedynki były bardzo zacięte, zgromadzeni kibice nagradzali brawami wszystkich startujących.

A teraz garść statystyki: turniej trwał od godziny 10:00 do 15:00, rozegrano 6 kategorii KATA, w których wzięło udział 25 zawodników. Rozegrano 34 kategorie KUMITE, w których wzięło udział 87 zawodników. Na macie odbyło się łącznie 75 walk KUMITE. Najmłodszy uczestnik, Tymon, miał 6 lat i ważył niecałe 20 kg!. Najstarszy uczestnik – Szymon miał 16 lat.

Uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni medalami i pamiątkowymi dyplomami.

Turniej sędziował: Sensei Ryszard Wadowski – sędzia główny zawodów

 Chcemy niezmiernie serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom oraz ich Rodzicom za udział i kulturalny doping, dyrektor szkoły Pani Anieli Sobolewskiej za użyczenie sali gimnastycznej. Jesteśmy wdzięczni sędziemu technicznemu, osobom pomocy technicznej, bez ich pomocy i zaangażowania nie byłoby możliwe tak sprawne przeprowadzenie zawodów.

Następna edycja Turnieju Pierwszej Szansy została zaplanowana na październik 2023 roku.

Dziękuję wszystkim za udział w turnieju, gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów.  

OSU!!!

Sensei Marcin Wójcik

Data opublikowania: 09:08, 28 lutego 2023

Kategorie: Aktualności, Ogłoszenia

Inne Aktualności