Konkurs dla dzieci podsumowujący wdrażanie działania 8.3 PO IG

Do 24 listopada 2013 r. można nadsyłać zgłoszenia do udziału w konkursie dla mieszkańców, którzy skorzystali z unijnych środków na zakup komputerów i dostęp do Internetu dla osób wykluczonych cyfrowo. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 7-12 lat z rodzin, które otrzymały dofinansowanie na kupno komputera i dostęp do Internetu w ramach Działania 8.3. Dzieci mogą nadsyłać prace graficzne wykonane dowolną techniką komputerową, które pokazują co Internet zmienił w ich życiu lub życiu ich rodziny. Dla 12 najlepszych prac są przewidziane atrakcyjne nagrody, m.in. gadżety elektroniczne. Plik graficzny należy przesłać do 24 listopada 2013 roku do godziny 16:00 na adres e-mail: [email protected] lub [email protected].

Więcej informacji znajduje się w załączonym Regulaminie konkursu dla beneficjentów Działania 8.3 PO IG „Otwarci na świat – Internet w naszym domu. Rysunek komputerowy wykonany przez dzieci z rodzin beneficjentów działania 8.3″ oraz na stronie https://mac.gov.pl/dzialania/konkursy-podsumowujace-wdrazanie-dzialania-8-3-po-ig/

Zachęcamy do udziału w konkursie dzieci w wieku 7-12 lat z rodzin – beneficjentów Działania 8.3 PO IG. Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Data opublikowania: 12:18, 5 listopada 2013

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności