Informacja o zakupie preferencyjnym węgla za 2000 zł/t

W związku z przystąpieniem Gminy Konopnica do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych informujemy, że osoby zainteresowane zakupem węgla w preferencyjnej cenie z terenu gminy powinny złożyć wniosek o zakup takiego węgla. Wniosek składa się osobiście w Urzędzie Gminy (punkt obsługi interesantów lub pok. 18) lub za pomocą skrzynki podawczej E-PUAP. Wniosek dostępny jest stronie internetowej gminy oraz w Urzędzie Gminy. Do zakupu węgla w preferencyjnej cenie uprawnieni są wnioskodawcy z gospodarstwa domowego na rzecz którego został wypłacony dodatek węglowy lub pozytywnie rozpatrzono wniosek o wypłatę dodatku węglowego.

Po pozytywnej weryfikacji wniosku i dostawie węgla dla gminy wnioskodawca zostanie poinformowany telefonicznie lub na e-mail o możliwości zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Po otrzymaniu tej informacji dokonuje wpłaty za wnioskowany węgiel (2000 zł za tonę maksymalnie do 1,5 tony) na konto Urzędu Gminy nr 62 8735 0007 4000 0008 2000 0960.
Z potwierdzeniem wpłaty wnioskodawca zgłasza się do gminnego punktu dystrybucji węgla zlokalizowanego w firmie MIGROLA pod adresem Kozubszczyzna 67 gdzie odbiera węgiel.

 

Wniosek o zakup preferencyjny węgla

 


 

Data opublikowania: 14:55, 4 listopada 2022

Kategorie: Aktualności, Ogłoszenia

Inne Aktualności