III Mistrzostwa Piłki Siatkowej już w marcu!!!

Aktywny tryb życia to co raz częściej sposób na spędzanie wolnego czasu, a jednocześnie dbanie o własne zdrowie. Uprawianie sportu pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie.

Powiat Lubelski, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy osób chcących aktywnie spędzać wolny czas, co roku organizuje różnego rodzaju imprezy sportowe. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już na początku marca organizujemy kolejne Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego.
Jest to impreza skierowana do mieszkańców naszego Powiatu. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłoszenia i spróbowania swoich sił pod siatką. Warunkiem udziału, jak zaznaczamy w Regulaminie, jest ukończony 20 rok życia oraz zamieszkanie, funkcjonowanie firmy/instytucji/samorządu na terenie Powiatu Lubelskiego. Koszt wpisowego to symboliczna kwota 100 złotych od drużyny.
Zgłoszeń można dokonywać do dnia 6 marca do godziny 15:30. W zależności od ilości zgłoszeń planujemy rozegrać Turnieje kwalifikacyjne w dniu 12 marca, z których po dwie najlepsze ekipy awansują do Turnieju półfinałowego zaplanowanego na 26 marca. Rozgrywki zaplanowano w obiektach sportowych na terenie powiatu. Szczegółowy harmonogram zmagań ogłosimy w późniejszym terminie.
Szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdziecie Państwo w Regulaminie zamieszczonym poniżej. W sprawach organizacyjnych szczegółowych informacji udzieli Państwu Aneta Cygan i Izabela Gołoś, Tel. 81 528 66 06, email: [email protected]
Liczymy, że impreza spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie okazją sprawdzenia się przy siatce 😉
 

Data opublikowania: 13:17, 24 lutego 2017

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności