Gratulacje dla Łukasza Putowskiego

Właśnie ukazały się wyniki konkursów kuratoryjnych!

Łukasz Putowski, uczeń SP im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Treszyńskich – zakwalifikował się do II etapu kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii

Rozwijanie pasji i zainteresowań to jedno z wielu zadań, jakie stoją przed każdą placówka oświatową. Dlatego ogromnie cieszy nas sukces Łukasza Putowskiego, ucznia kl. VI, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii. W etapie okręgowym brało udział 682 uczniów z województwa lubelskiego, z czego 182  zdobyło  wymagane 90% i powyżej ogólnej punktacji. Konkurs organizowany jest przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Przed Łukaszem ostatni etap, który odbędzie się w kwietniu. Do tego czasu musi opanować znajomość treści całej podstawy programowej z historii i społeczeństwa dla k. IV-VI oraz treści nowej podstawy programowej z historii dla klas IV – VIII. Zatem czeka go jeszcze wiele pracy. Łukasz przygotowywał się do kolejnych etapów od początku roku pod opieką p. Anety Putowskiej, nauczycielki historii.

 Aneta Putowska

Data opublikowania: 12:26, 5 lutego 2018

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności