GIMNAZJUM IM. W. POLA W RADAWCZYKU DRUGIM LAUREATEM W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EDUINSPIRACJE!

21 listopada 2013r. w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji był dniem kulminacji obchodów 20-lecia jej istnienia. To właśnie tego dnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie miała miejsce uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród w prestiżowym konkursie EDUinspiracje, który odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego .

Dyplomy, statuetki i nagrody wręczali: dyr. FSRE Mirosław Marczewski, z-ca dyr. FRSE Tomasz Bratek oraz Claudia Torres Bartyzel, dyrektor Departamentu Funduszy Strukturalnych w Ministerstwie Edukacji Narodowej, dyrektor Programu "Uczenie się przez całe życie" Erasmus, Erasmus Mundus, Tempus, Eksperci Bolońscy oraz dyrektor programu eTwinning i członek zarządu FRSE dr Tomasz Szymczak, dyrektor programu "Uczenie się przez całe życie" Grundtvig, Leonardo da Vinci, Europass i członek zarządu FRSE Marcin Rolnik oraz zastępca dyrektora Departamentu Strategii MNiSW dr Andrzej Kurkiewicz.

 Nasza szkoła zwyciężyła w kategorii instytucjonalnej poprzez realizację docenionego przez FSRE artystycznego polsko-litewskego projektu. Do konkursu Eduinspiracje skierowali oraz opisali projekt gdański jego twórcy i realizatorzy od strony polskiej: p.Wanda Skupińska-Samołyk, Lidia Skubisz oraz koordynator tego międzynarodowego przedsięwzięcia – dyrektor Andrzej Cywiński. Szczegóły na http://www.frse.org.pl/aktualnosci-frse/gala-z-okazji-20-lecia-fundacji-rozwoju-systemu-edukacji www.eduinspiracje.pl
http://www.pinterest.com/eduinspiracje/gala-eduinspiracje-2013/
https://www.pinterest.com/eduinspiracje/polsko-litewski-fundusz-wymiany-m%C5%82odzie%C5%BCy-iii/  
http://www.plf.org.pl/aktualnosci/poznaj-naszych-zwyciezcow-ogolnopolskiego-konkursu-eduinspiracje

Lidia Skubisz

Data opublikowania: 07:59, 29 listopada 2013

Kategorie: Aktualności

Inne Aktualności