BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

Problem niedosłuchu dotyczy w Polsce ponad 6 mln osób. Niemal połowa osób po 50. roku życia ma kłopoty ze zrozumieniem rozmowy w hałasie, a wśród osób starszych na niedosłuch cierpi aż 74% badanych. Wśród 7-latków problemy ze słyszeniem ma już co 5-6 dziecko, a co czwarty nastolatek ma kłopoty ze słuchem.

Nasza akcja przebiega pod hasłem „Radość słyszenia”. W jej ramach organizujemy przesiewowe bezpłatne badania słuchu i konsultacje ze specjalistami: protetykami słuchu lub audiofonologami. Osoby zainteresowane kompleksową diagnostyką słuchu umawiamy do naszych specjalistów pracujących w profesjonalnych punktach protetyki słuchu i centrach medycznych Słuchmed, gdzie wykonywane są dalsze szczegółowe badania diagnostyczne.

W dniu 27.07.2020r. (poniedziałek) w godzinach 9.00 – 14.00 na terenie parkingu przy budynku Urzędu Gminy Konopnica, będzie przeprowadzona akcja w ramach której zainteresowani mieszkańcy mogą poddać się całkowicie bezpłatnym przesiewowym badaniom słuchu i skorzystać z konsultacji naszych specjalistów.

Pracujemy zgodnie z programem ,,Bezpieczny Gabinet” obejmującym zasady higieny i dezynfekcji. Nasi pracownicy są przeszkoleni i wiedza, jak zapewnić Państwu komfort oraz bezpieczeństwo.

Zapraszamy !

Data opublikowania: 14:26, 13 lipca 2020

Kategorie: Aktualności, Ogłoszenia

Inne Aktualności